דורי נאוי – מייסד ומנכ''ל הקבוצה.

יליד 1957, בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום המימון והפיננסים. בדומה לשאול אחיו, החל את דרכו המקצועית כבעל חברת ייצור בתחום הטקסטיל, עד שחבר אליו גם לפעילות בתחומי המימון והפיננסים. החל מינואר 2011 הוא מכהן כמנכ''ל נאוי גרופ, חבר בוועדת שוק ההון של הקבוצה ודירקטור. במקביל, הוא ממשיך להיות פעיל ומעורב בשוקי ההון המקומיים והבינלאומיים.

שאול נאוי – מייסד ויו''ר הקבוצה.

יליד 1954, בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום המימון והפיננסים. בראשית דרכו המקצועית פעל כבעל חברת ייצור בתחום הטקסטיל. את הפעילות בתחום המימון החל בשיתוף עם אחיו דורי במסגרת החברות הפרטיות שבבעלותם. החל מינואר 2011 ועם המעבר מחברה פרטית לציבורית, שאול נאוי מכהן כיו"ר נאוי גרופ, חבר בוועדת שוק ההון של הקבוצה ועומד בראש הדירקטוריון שלה.

שרה גאני – דירקטורית חיצונית.

ילידת 1947, בעלת תואר ראשון בספרות ובמדעי המדינה ותואר שני במנהל עסקים. שימשה ב-17 השנים האחרונות כמנהלת סקטור בחטיבה העסקית של בנק הפועלים, והייתה אחראית על תיק אשראי בסך כ-30 מיליארד ש''ח של החברות הגדולות במשק הישראלי. כיום היא חברת ועדת ביקורת, ועדת אשראי, ועדת מאזן וועדת שוק ההון בקבוצת אחים נאוי.

גידי אלטמן – דירקטור חיצוני.

גידי אלטמן, יליד 1957, בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים. עד שנת 2014 עבד בקבוצת לאומי בתפקידים ניהוליים שונים בארץ ובחו"ל. בתפקידו האחרון בלאומי, פעל כראש החטיבה המסחרית וכאחראי על מערך אשראים מיוחדים, וכיהן כחבר הנהלת הבנק. כיום הוא יו"ר ועדת האשראי בקבוצת נאוי. בשנים האחרונות פעיל במתן ייעוץ עסקי, ואף משמש כחבר ויו"ר דירקטוריון של מספר חברות ציבוריות וד.ח.צ.

איציק פיינגולד – דירקטור בלתי תלוי.

איציק פיינגולד, יליד 1946, בעל ניסיון של 50 שנה בתחום הבנקאות המקומית והבינלאומית. במשך 30 שנים פעל בקבוצת לאומי כמנהל בסניפים וכנציג הבנק בחו"ל - בצ'ילה ובברזיל. במהלך 20 שנים פעל בבנקאות הבינלאומית, מתוכן 6 שנים בשווייץ בבנק HSBC (בעבר (Republic Bank וכנציג בנקאות שוויצרית בארץ, בנק ספרא ובנק יוליוס בר. איציק הוא חבר ועדת מאזן, ועדת ביקורת וועדת תגמול בנאוי גרופ.